Ar pameni kas yra „Meškafonas“?

Gytis Juzėnas

Publikuota
2015 m. kovo 10 d.

Turbūt kiekvienas skaitytojas pamena tą įkyrią vaikiško telefono reklamą „Šis meškiukas tikras triukas, jis atrodo kaip žaisliukas…“. Tačiau gal jo… Nereikia? Straipsnelis ne apie tai. Bet į tą pusę. Taigi, pastaruoju metu atsirado daug. Gal būt net ne daug, o koks „melejonas“. Sakydamas „melejonas“ turiu omenyje daugiau nei penki nauji telefonai rinkoje. O dabar, truputis apie kiekvieną, galbūt ne iš pačios geriausios pusės.

Pradėkime nuo skambiausiųjų. Tai Apple iPhone 6, taip pat ir 6 Plus. Apple visada pasižymėjo našumu, kokybe bei gražia išvaizda. Našumas ir kokybė — visada puikus derinys. Tai tiesiog nuostabu ir jokių priekaištų neturiu. Išskyrus menką ir labai mažą tarpelį tarp telefono korpuso ir ekrano. Kuris rauna plaukus. Pats patyriau. Skauda.

Samsung? Kompanija Samsung nesenai pristatė Galaxy S6 ir S6 Edge. Gal būt ir atrodo „wow“ lenkti ekrano kampai, bet kas daugiau? Daugelis stiliaus detalių yra nukopijuotos iš pirmojo apipasakoto aparato. Galingas procesorius, daug operatyviosios atminties. Turbūt daugiau, nei mano kompiuteryje. Samsung rankos kreivos iš operacinės sistemos pusės.

Žingsniuojame toliau. Vienas iš mane labiausiai sužavėjusių, ne iš pigios plastmasės pagamintų telefonų, tai labai laukiamas HTC One M9. HTC pastaruosius 5 metus gamina tikrai kokybiškus telefonus. Patirtis su HTC prasidėjo nuo Desire HD, kuris buvo sunkus, metalinis, greitas ir turėjo nuostabią kamerą. Bet grįžtame prie naujienos. Vėl gražiai apdirbtas metalas, puikiai „išdirbta“ ir pritaikyta Android. Tikėkimės HTC nenuvils ir judės į priekį.

Sony, dar visai nesenai pristatė Xperia Z3. Kamera — pasakiška. Greitas, patogus ir atsparus vandeniui! Ekranas didelis ir ryškus. Netgi įjungus virtualų padidinamajį stiklą jūsų močiutei, skaitančiai „Valstiečių Laikraštį“ online nereiks akinių!

Turbūt ne visiems teko girdėti kiniečių kompaniją OnePlus, kuri dar 2014 metais pristatė „Flagship Killer“ t.y. flagmanų žudiką, kuris tikrai „žudė“ visus iš eilės ir buvo galingiausias rinkoje. Taip pat ir pigiausias iš visų kitų flagmanų. Apie jį daug nepasakosiu, kadangi niekas dar neišplepėjo, ko bus galima tikėtis iš sekančio modelio, kurio pavadinimas bus OnePlus Two.

 

P.S. Rinkdamiesi naują telefoną nekreipkite dėmesio į šį straipsnį ir spręskite savo galva. 

Fotografavo Gytis Juzėnas