BAILANDO – UTENA IRGI ŠOKA!

11011930_780603895394188_5492874140631650218_n

Greta Rušėnaitė

Vadovė, vyr. redaktorė
Publikuota
2015 m. rugpjūčio 26 d.

Nenumaldomai ir nesustabdomai greit artėja vasaros pabaiga. Nuo rudens kimbame į mokslus, darbus. Tačiau po privalomosios veiklos norisi ne tik atsipūsti, bet ir ką nors nuveikti. Turiu Jums puikų pasiūlymą — šokti! Apie naujas grupes, šokį ir jo galią pasakojo BAILANDO šokių studijos vadovę Justiną Mandrijauskaitė – Joneckienė. 

 

„Svarbu, kad žmonės šoktų, nesvarbu, kurią kryptį, stilių, studiją bepasirinktų. Mūsų išskirtinumas — mes mokome kubietiškos salsos, kuri yra sparčiai populiarėjanti Lietuvoje, bet ant vienos rankos pirštų turbūt galima suskaičiuoti studijas, kurios moko būtent šio stiliaus, o ypač —  vaikus. Ši salsa nuo kitų skiriasi savo laisve, pora ją šoka besisukdama ratu be griežtų taisylių su beribe improvizacija. Šis šokis-kūryba, kai kūnas kalba ir kuria kaskart vis naują istoriją – čia ir dabar. Taip pat kubietiška salsa yra šokama poroms sustojus ratu. Vienas žmogus sako ispaniškus pavadinimus, o poros rate atlieka įvairias figūras ir keičiasi poromis. Tai geriausia pozityvių emocijų dozė, nes čia daug žaismo, netikėtumų.

Dar vienas faktorius yra tas, kad „Bailando“ turi labai stiprų trenerį. Imantas yra daugkartiniais Lietuvos klasikinių ir Lotynų Amerikos šokių čempionas, 2006 metais – pasaulio vicečempionas. Jis nuo mažens mokėsi pas garsiausius pasaulio trenerius. Pradėję domėtis salsa, bachata, kizomba taip pat važinėjome pas gerai žinomus šokių pasaulyje mokytojus iš Europos, Kubos, Dominykos Respublikos, Žaliojo Kyšulio. Treniruodamas vaikus Imantas gan reiklus ir griežtas, nori pasiekti geriausių rezultatų. Todėl vaikams tai ir sportas, ne vien šokis.

Na o aš drauge vedu pamokas, rūpinuosi visa veikla nuo marketingo iki vakarėlių organizavimo. Manau, kad man tas tiesiog duota. Kūryba, idėjos, taip pat bendravimas su žmonėmis, jų sutikimas nuo pirmojo skambučio iki išlydėjimo po pamokų namo! Turiu psichologinių žinių, todėl tai labai padeda pamatyti, išjausti ko reikia žmonėms. Kartais prieš pamokas tiesiog trūksta šilto pozityvaus pokalbio, kad žmogus galėtų atsipalaiduoti ir gerai pasijausti.

Gerai tai, kad mudu esame puiki komanda, turime talentų skirtingose srityse ir iš savo pozicijų kaskart vienas kitą papildome taip gerindami šokių studijos veiklos kokybę.

Vakarėliai mūsų labai kultūringi, nes susirenkame šokti. Bet ne mažiau smagūs, nei geriausio draugo gimtadienis! Visi susibičiuliaujame, dažnas atranda geriausius draugus, antras puses. Pas mus šilta atmosfera – nei vienas pikčiurna čia ilgai neužsibūna, arba išeina, arba pasikeičia! Kiekvienais metais vis neatsistebim – iš kur Utenoje tokių „fainų“ žmonių ir kur jie buvo anksčiau?“

Taigi, renkamos „Bailando“ naujos grupės:

Suaugusių amžius: nuo 16 iki 60 ir daugiau!

Kubietiška Salsa vaikams (Jūsų mažieji laisvai judės, išmoks jausti ritmą, laisvai elgtis ir sutarti būryje bendraamžių, jaus muziką ir pažins kitas kultūras);

Salsa, bachata, kizomba arba pramoginiu sokiu suaugusiu poros (išlavinsite ir išlaisvinsite savo kūną, laikysena, įgysite ritmo pajautimą, susirasite naujų draugų, atsipalaiduosite po darbų, Jus lydės kultūringas ir turiningas laisvalaikis);

Solo damos (susipažinsite su įvairių šokių pagrindais, lavinsite ritmo ir muzikos pajautimą, padailinsite kūno linijas, dovanosite nekasdienišką atsipalaidavimą sau jaukioje aplinkoje, surasite būrį naujų draugių).

Registracija vyks iki rugpjučio  30 dienos. Registruotis galima nuo 8:00 iki vidurnakčio kasdien, įskaitant ir savaitgalius!

Pamokos vyks centre, Maironio gatvėje!

Vaikams pamokos 3 k. per savaitę po 1h;

Salsa poroms 2 k. per savaitę po 1h,

Pramoginių poroms 1 k. per savaitę po 1.5h,

Solo damoms 1 k. per savaitę po 1.5h

P. S. Partneres vyrams padedam susirasti! Nors merginoms sunkiau, jų ženkliai daugiau! Jei visi vyrai norėtų šokti, vargu ar solo grupės egzistuotų. :)

P. P. S. Šokti yra vyriška! Tai tarsi dalis išsilavinimo. Ir turbūt kiekviena mergina/moteris žavisi šokančiais vyrais (bent slapčia).

P. P. P. S. Šiemet „Bailando“ rugsėjo – 7 dieną jau bus 6 metai, pradėsime septintą sezoną!!!