Dalyvauk, tapk aktyviausiu ir vyk į finalinį renginį Vilniuje!

UTV

Publikuota
2013 m. rugsėjo 22 d.

Esi 9 – 11 klasės moksleivis? Domiesi savanoryste, studijomis, stažuotėmis, darbu, Europos piliečių teisėmis ar kitomis jaunimo galimybėmis Europoje? Rugsėjo 28 d. 12 val. užsuk į A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos II-ąjį aukštą, kur vyks „right2move“ sesija.

„right2move“ — kas tai? Tai projekto „Europa tavo lėkštėje“ II-oji dalis, kurios metu vyks interaktyvi sesija apie jaunimo galimybes. Į renginį atvyksta Europos savanorių tarnybos savanoris bei programos „Erasmus“ studentas. Šie pasidalins savo gerąja patirtimi bei sesijos dalyvius praktiškai supažindins su savo veiklomis ir gyvenimu svetimoje šalyje. Taip pat jaunuolių laukia praktinė sesijos dalis.

Sesijos pabaigoje bus atrinkti 4 aktyviausi jaunuoliai, kurie spalio 25 – 26 d. turės galimybę vykti į finalinį „Europa tavo lėkštėje“ renginį, vyksiantį Vilniuje, kur jaunimas, susirinkęs iš 13 Lietuvos miestų, savo žinias mobilumo (savanorystė, darbas, praktika, stažuotės, kelionės ir pan.) ir Lietuvos politinių aktualijų temomis galės pagilinti susitikimų su žmonėmis bei vizitų organizacijose ir įstaigose metu, o dienos pabaigoje susikauti protmūšyje!

Nepraleisk galimybės įgyti naujų žinių, praktikos bei draugų!

Finalinio renginio dalyviams visos išlaidos (kelionės, maitinimo, apgyvendinimo) kompensuojamos organizatorių.

Rugsėjo 28 d. 12 val. ateik į A. ir M. Miškinių viešąją biblioteką, tapk aktyviausiu ir vyk į finalinį renginį Vilniuje!

REGISTRACIJA

Iškilus klausimams, drąsiai kreipkis:

Ingrida Jotkaitė
Mob. tel. +370 639 29661
El. paštas ingrida.jotkaite@gmail.com