Intriguojanti komedija „Primadonos“ lankysis Utenoje

11011930_780603895394188_5492874140631650218_n

Greta Rušėnaitė

Vadovė, vyr. redaktorė
Publikuota
2015 m. rugpjūčio 17 d.

„Domino“ teatras rugsėjo 23 dieną Utenos kultūros centre pristato provokuojančią komediją „Primadonos“. Tai spektaklis, kuriame žiūrovams šmaikščiai pristatomos kurioziškos situacijos, į kurias papuola aktoriai.

 Komedijos režisierius – puikiai „Domino“ teatro gerbėjams pažįstamas režisierius Olegas Šapošnikovas. Būtent jo statyta komedija „Apie ką kalba vyrai?“ yra sulaukusi didžiulio žiūrovų įvertinimo.

„Tai spektaklis apie du aktorius, kurie jau 10 metų dirba scenoje ir supranta, kad ten, kur jie yra dabar, nebėra jokios perspektyvos. Spektaklio eigoje jiems atsiranda galimybė suvaidinti moteris, tačiau jas suvaidinti ne scenoje, o gyvenime. Ir jie priima šį likimo išbandymą. Aktoriams tai tampa dideliu iššūkiu. Scenoje jie ne parodijuoja moteris, o turi jas suvaidinti. Tai tikrai nėra lengva. Ir tuo pačiu spektaklis perpintas smagių situacijų, muzikos, šokių“, – apie komediją pasakoja spektaklio režisierius O.Šapošnikovas.

Brodvėjaus komedijoje „Primadonos“ vaidina puikiai teatro gerbėjams pažįstami šalies aktoriai: Eimutis Kvoščiauskas, Mantas Stonkus, Mantas Vaitiekūnas, Šarūnas Banevičius, Sakalas Uždavinys, Mindaugas Capas, Jovita Balčiūnaitė, Austėja Lukaitė, Jonas Braškys.

„Primadonos“ yra viena iš amerikiečių dramaturgo Ken Ludwig pjesių. Šio autoriaus pjesės buvo išverstos į 16 kalbų, o pastatytos net 25 šalyse.

Spektaklyje du aktoriai anglai Džekas ir Leo, nebeturėdami vilties rasti normalų darbą, keliauja į JAV Pensilvanijos valstiją vaidinti per masonų ložės sueigą. Nepavykus sumanymui ir, kai viltys pakeisti savo gyvenimą dūžta, visai atsitiktinai juos pasiekia žinia, kad Jorko miestelyje senyva dama prieš mirtį ketina užrašyti palikimą dviem seniai nematytiems sūnėnams iš Anglijos. Aktoriai nusprendžia važiuoti į Jorką, apsimesti mylimais giminaičiais ir pasiglemžti pinigus. Staiga paaiškėja, kad tie giminaičiai – visai ne sūnėnai, o dukterėčios! Užvaldyti idėjos gauti palikimą, aktoriai neatsisako savo sumanymo ir tampa dukterėčiomis Maksina ir Stefanija… Jų nuotykiai Utenos kultūros centre jau rugsėjo 23 d. 18val.

Bilietus galite įsigyti BILIETAI.LT ir Utenos kultūros centro kasoje!

http://www.bilietai.lt/lt/buy/26037#plan