Konferencija „Ką reiškia įveikti save“

UTV

Publikuota
2013 m. rugsėjo 30 d.

Gyvename aukso amžiuje, kur visko daug ir tiek nuostabaus. Tiek daug galimybių aplinkui, jog vieną dieną atsikėlus supranti, kad nežinia, kuriuo keliu eiti. Pasirinkus kelią tampa sunku įveikti save, savo barjerus, abejones, dvejones, kitų nuomonę…

Optimistiškai mąstančių žmonių grupė, pasivadinusi “LifeKicks” vardu, patikėjo, jog galima įveikti ne tik įvairiausius barjerus, bet ir save, todėl nusprendė suorganizuoti renginį pavadinimu “Unleash The Power Within Vilnius 2013.11.23″. Tai daugiau nei penkias valandas vyksiantys mokymai, kurių metu Asel Sydykova — pasaulinio lygio seminarų vedėja – pristatys visame pasaulyje gerai žinomo pranešėjo, motyvacijos guru, sėkmingų žmonių, tokių kaip Donald Trump, Bill Clinton ir kiti, mokytojo Anthony Robbins programą. “Aš ne visuomet tikėjau, kad mes galim, o pabendravusi ir pasimokiusi iš Anthony Robbins, supratau, kad kiekvienas iš mūsų gali įveikti didžiausią dvejonę — save!” – teigė Asel Sydykova.

Pasak renginių organizatorių, šis renginys kiekvienam yra investicija, tiek laiko, tiek pinigų atžvilgiu, nes tai, ką šis renginys duos kiekvienam atėjusiam, taps puikia paskata toliau siekti tikslų ar išreikšti taip senai galvoje kirbančias mintis ir įvardinti jas tikslais dėl geresnio rytojaus. “Mes neabejojam, kad renginio dalyviai atėję supras, kad jie daug gali, bet kartais yra taip sunku įveikti save, nes trūksta motyvacijos, jėgų, užsidegimo… Mūsų tikslas — padėti suprasti, kad kiekvienas iš mūsų yra be galo galingi ir galim pasiekti viską, ką esame užsibrėžę.” – teigė renginio organizatorė Erika Burinskaitė.

Nors patys organizatoriai tai vadina ne renginiu, bet iššūkiu, todėl kviečia kartu susitikti ir įveikti visus barjerus lapkričio 23 dieną “Europa City” viešbutyje, J. Jasinskio g. 14, Vilniuje. Detalią informaciją apie renginį rasite svetainėje www.lifekicks.net.

Kontaktiniai asmenys: Erika Burinskaitė +37063555900, Dovilė Baltakytė +37065264011,
lifekicks2013@gmail.com.