Ne visi mes abejingi

SONY DSC

Lukas Šerelis

vaizdo įrašų redaktorius
Publikuota
2013 m. spalio 3 d.

Turite nereikalingą šaldytuvą, kompiuterį ar televizorių? Nežinote, ką su jais daryti? Su tinklu „Pagalba daiktais“ galite padaryti gerą darbą dovanodami nereikalingus daiktus tiems, kuriems jų tikrai reikia.
„Pagalba daiktais“ projekto dėka, kasdien vidutiniškai atiduodami 3 daiktai stokojantiesiems t.y. kasdien trims socialinės rizikos grupės atstovams padovanojama jiems reikalinga buitinė technika, komunikacijos prietaisai, drabužiai, avalynė, ar baldai. Paramą gali gauti daugiavaikės, jaunos, mažai pajamų gaunančios šeimos, priklausomybę išsigydę žmonės, našlaičiai, smurto, ar gaisro aukos. Norint gauti paramą reikia kreiptis į socialinį darbuotoją arba į tinklo atstovus, kuriuos galima rasti beveik visoje Lietuvoje.
Jei galite ir norite dovanoti tereikia apsilankyti http://www.pagalbadaiktais.lt ir susirasti asmenį, kuriam reikia būtent to, kas jums jau nebenaudinga ir nebereikalinga. Dovanoti galite tiesiogiai perduodami stokojančiajam,  su tarpininko, vadinamo kuratoriumi, žinia arba tiesiog perduoti daiktą pačiam kuratoriui.
Nors Lietuvoje skurdo problema ir nėra tokia opi kaip kai kuriose Afrikos šalyse ar Indijoje, bet šis reiškinys yra tikrai svarbus ir nereikia jo praleisti pro akis. Per visą savo gyvavimo laiką „Pagalba daiktais“ išdalino jau virš 3000 daiktų, bet žmonių, kuriems reikalinga parama, skaičius tik auga. Taigi, tą pagalbą gali suteikti ir tu!

Daugiau informacijos:
http://www.pagalbadaiktais.lt