Populiarus čia ir dabar!

11011930_780603895394188_5492874140631650218_n

Greta Rušėnaitė

Vadovė, vyr. redaktorė
Publikuota
2013 m. spalio 28 d.

Tikriausiai dauguma iš mūsų kartais pasvajojame, ką veiktume, kaip reaguotume, jei staiga išgarsėtume. Tokių minčių paveikti amerikiečiai prieš 10 metų pradėjo filmuoti save ir kurti vaizdo tinklaraščius. Prasidėjo video blogų kūrimo karštinė, kuri atklydo į Lietuvą!

Kas tai?

Vaizdo tinklaraštis — filmukas, kuriame žmogus pats filmuoja save ir šneka pasirinkta tema. O jų būna visokių ir pačių įvairiausių — namai, mokykla, iššūkiai. Siekdami populiarumo jaunieji vlogeriai valgo cinamoną (cinnamon challenge), wasabi (wasabi challenge) ir netgi kenčia ledo bei druskos graužimą (ice and salt challenge).

Kas iš to?

Negalvokite, jog video kūrėjai gaišta savo laiką, kad tik taptų populiariais. Youtube jiems suteikia unikalią galimybę iš savo pomėgio ir užsidirbti. Kurdami vis įdomesnius, linksmesnius filmukus vlogeriai didina savo fanų ratą ir už paspaudimus „patinka“, peržiūras, prenumeratorių skaičių, jiems kapsi atlygis už darbą.

Išvada.

Tobulėjant technologijoms, dabar išgarsėti nėra sunku. Tereikia pasisemti idėjų iš šios srities pažengusiųjų ir tai gali tapti daugiau, nei linksmas laisvalaikio praleidimo būdas, šnekant su savimi prieš kamerą.

 

 

Fotografavo Gytis Juzėnas