Šventės UTENIŠKIS-UTENIŠKIUI akimirkos

11011930_780603895394188_5492874140631650218_n

Greta Rušėnaitė

Vadovė, vyr. redaktorė
Publikuota
2015 m. rugpjūčio 17 d.

Utena – laimingų žmonių miestas. Tai dar kartą patvirtino turbūt beveik tūkstantinė laimingų žmonių minia prie Dauniškio ežero, susirinkusi atšvęsti mūsų auksinio vaikino, NERIJAUS RUKŠTELOS, 20-ojo aukso motokrose.

Nuo pat ryto Utenoje vyko veiksmas. Prie Dauniškio ežero vyko pasiruošiamieji darbai, o Utenos sporto baras kvietė nemokamai autobusu vykti į svarbiąsias Nerijaus varžybas autobusu.

Negalėjusieji vykti į varžybas nenusiminė – jų laukė daug pramogų čia, Utenoje.

Ežero pakrantėje pagreitį įgavo auto-moto sporto paroda. Visi norintieji galėjo įsiamžinti, pasivažinėti motociklais.

Muzikinį foną palaikė DJ MIX.

Po ilgų ir nuoširdžių sveikinimų žiniasklaidai, Nerijaus tėveliams, rėmejams atėjo linksmiausia ir garsiausia šventės dalis – EGLĖS JAKŠTYTĖS pasirodymas. Turbūt visus pradžiugino jos žodžiai — „Kaip gera dainuoti namuose“!! Na o mes, uteniškiai, savo ruožtu galime atsakyti, jog labai jos laukiame kituose koncertuose Utenoje! Beje, atlikėja prasitarė, jog jau už kelių dienų jos gimtadienis ir šiandien, po koncerto ji truputį atšvęsianti. Publika sureagavo žaibiškai – minia sudainavo „Su gimimo diena“.

Kur buvus, kur nebuvus atėjo vakaras, saulė nusileido. Eglė sudainavo paskutinę dainą SKRENDI. Tiesa, žiūrovai taip greit jos nepaleido — išsireikalavo pakartojimo. Iškart po koncerto vedėja visus pakvietė į kaip visada nuostabų grojančio-šokančio ir dainuojančio fontano pasirodymą.

Išvada. Dauniškio ežero pakrantė vėl džiaugėsi gausiu būriu laimingų uteniškių ir šio miesto svečių. Ačiū visiems dalyvavusiems, netingėjusiems atvykti iš toliau ir padėjusiems šventę padaryti ypatinga!